Koupelnový designový radiátor SUBLIME 54W leštěná ocel 810x500x124mm elektrický Rointe SSN50A81
Kód: BB143503Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory SUBLIME elektrické |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.8 kg |
| EAN: | 8435556164005 |
| Výkon: | 54 W |
| Barva: | Leštěná ocel |
| Doporučená plocha (m2): | 3 m2 |
| Šířka: | 500 mm |
| Výška: | 810 mm |
| Hloubka: | 124 mm |
| Proud: | 0,24 A |
| Délka kabelu: | 1,4 m |
| Vidlice: | Ne |
| Topná technologie: | Termální kapalina |
| Modelová řada: | SUBLIME |
| Certifikace: | UKCA, CE, RoHS |
| Izolace: | Třída II |
| Krytí IP: | IP24 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | INDUSTRIAS ROYAL TERMIC, S.L. |
|---|---|
| Adresa : | Pol. Ind. Vicente Antolinos C/E Parcela 43, 30140 Santomera, Murcia, Spain |
| E-mail : | rointe@rointe.com |


