Olejový radiátor 600W 56x42x9cm BELIZE černý elektrický programovatelný s WiFi Rointe BRNB0600RAD3
Kód: BB143118Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Radiátory BELIZE WIFI elektrické |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8435556164814 |
| Výkon: | 600 W |
| Barva: | Černá |
| Doporučená plocha (m2): | 3-8 m2 |
| Ovládání Wi-Fi: | Ano |
| Šířka: | 420 mm |
| Výška: | 555 mm |
| Hloubka: | 95 mm |
| Proud: | 2,6 A |
| Délka kabelu: | 1,7 m |
| Vidlice: | Ano |
| Topná technologie: | Termální kapalina |
| Hmotnost: | 8,8 kg |
| Modelová řada: | BELIZE |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | INDUSTRIAS ROYAL TERMIC, S.L. |
|---|---|
| Adresa : | Pol. Ind. Vicente Antolinos C/E Parcela 43, 30140 Santomera, Murcia, Spain |
| E-mail : | rointe@rointe.com |






























