Olejový radiátor 1800W 56x106x9cm BELIZE bílý elektrický programovatelný s WiFi Rointe BRNW1800RAD3
Kód: BB143085Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Radiátory BELIZE WIFI elektrické |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 26 kg |
| EAN: | 8435556164807 |
| Výkon: | 1800 W |
| Barva: | Bílá |
| Doporučená plocha (m2): | 14-25 m2 |
| Ovládání Wi-Fi: | Ano |
| Šířka: | 1060 mm |
| Výška: | 555 mm |
| Hloubka: | 95 mm |
| Proud: | 7,8 A |
| Délka kabelu: | 1,7 m |
| Vidlice: | Ano |
| Topná technologie: | Termální kapalina |
| Hmotnost: | 24,5 kg |
| Modelová řada: | BELIZE |
Rointe Belize Wi-Fi
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | INDUSTRIAS ROYAL TERMIC, S.L. |
|---|---|
| Adresa : | Pol. Ind. Vicente Antolinos C/E Parcela 43, 30140 Santomera, Murcia, Spain |
| E-mail : | rointe@rointe.com |






























